Viva Villahermosa
**
Boulevard Adolfo Ruiz Cortines, Villahermosa, 86050, Mexico
Over 130,000 hotels worldwide
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
Ceny od MXN 581
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Hotel Viva Villahermosa is a comfortable property conveniently located near the center of Villahermosa.

Guestrooms
Make yourself at home in one of the 179 air-conditioned rooms featuring plasma televisions. Rooms have private balconies. Cable television is provided for your entertainment. Private bathrooms with showers feature complimentary toiletries and hair dryers.

Facilities
Dining facilities at Hotel Viva Villahermosa include a restaurant. There is also room service available. Public areas at Hotel Viva Villahermosa are comfortably air-conditioned. Take advantage of recreational opportunities offered, including an outdoor pool, a sauna, and a fitness center. Additional amenities at this hotel include complimentary wireless Internet access, gift shops/newsstands, and wedding services.

Transportation/Parking facilities
A shuttle from the hotel to the airport is complimentary (available on request).

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Viva Villahermosa je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

    Letiště
    • Villahermosa, Tabasco, Mexico (VSA-Carlos Rovirosa Perez Intl.) - 8.02 mi
==PASSWORD_RESET_MODAL==